В Ужгороді відбулося засідання президії Закарпатської обласної організації ФСТ «Динамо»

Опубліковано: | Переглядів: 777
  • Поділіться із друзями:

29 березня в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області під головуванням начальника ГУ НП області Романа Стефанишина відбулося засідання президії Закарпатської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Серед присутніх: керівники правоохоронних органів краю, ветерани ФСТ «Динамо» та інші члени товариства. Від пожежно-рятувальної служби Закарпаття в засіданні взяв участь заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Богдан Ількович.

IMG_8452

На зібранні йшлося про підсумки роботи організації в минулому році та плани подальшої діяльності.

Заступник голови Закарпатської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Михайло Пантьо доповів про роботу організації за 2016 рік, розповів про фінансову підтримку ФСТ колективами фізичної культури правоохоронців області. Він відзначив, що ФСТ «Динамо» й надалі активно популяризує масову фізичну культуру та спорт серед співробітників правоохоронних підрозділів області та в молодіжному середовищі.

За програмою «Динаміада -2016» в області пройшли змагання з п’яти видів спорту серед правоохоронних структур області. На сьогоднішньому засіданні було підведено підсумки минулорічних спортивних баталій та визначено призерів. Перемогу здобули співробітники ГУ НП в Закарпатській області. Друге місце посіли закарпатські рятувальники, а «бронза» дісталася команді СБУ, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії