Закарпатських поліцейських охорони перевірили на спритність

Опубліковано: | Переглядів: 723
 • Поділіться із друзями:

Вже не перший рік у поліції охорони діє соціальна програма «Терміновий виклик поліції». Вказані системи забезпечують оперативне реагування поліцейських охорони на злочини, захист громадян у публічних місцях, а також профілактику вуличної злочинності. Станом на 1 березня 2017 року в Україні встановлено вже 9866 «тривожних» кнопок, 150 з них – у Закарпатті.

1490263503945205001490263503

Керівництво поліції охорони Закарпатської області систематично проводить перевірки об’єктів, на яких розміщені «тривожні» кнопки. Днями справність приладів та оперативність поліцейських груп затримань протестували у містах Свалява та Іршава, повідомляє «Карпатському об’єктиву» Управління поліції охорони в Закарпатській області.

13.00 – час обідньої перерви. Саме у цей час, навіть у маленьких містах, таких як Свалява, на дорогах можна спостерігати затори. І саме у цей час командир взводу нарядів реагування Управління поліції охорони в Закарпатській області Василь Балог вирішив перевірити на спритність працівників нарядів груп реагування.

– У центрі міста маємо розміщену кнопку «Термінового виклику поліції». Зараз я попрошу працівників закладу натиснути кнопку, – пояснив командир взводу.

Кнопку натиснули, в той час капітан поліції почав засікати час. Хвилина, дві, і тут здалеку доноситься звук сирени. Ще кілька секунд, і працівники поліції охорони прибули на виклик.

– Дістатися до місця події спецгрупи мають в найкоротший термін, хлопці прибули трохи більше, як за три хвилини – це похвально. Ще одна мета відпрацювань нарядів груп реагування на сигнал «тривоги» – визначити, як наряд діє – правильно чи ні, які помилки допускаються, чи дотримуються поліцейські норм особистої безпеки, – розповів капітан поліції.

Загалом у Сваляві поліцейські охорони спрацювали оперативно, дотримуючись усіх вимог.

А у місті Іршава для відпрацювання обрали автозаправну станцію.

– Знаєте, ми працюємо цілодобово, бувають різні випадки, і такі, що інколи доводиться тиснути кнопку, зазвичай поліцейські допомагали нам впоратися з агресивно налаштованими відвідувачами, за що їм і вдячні, – розповідають працівники АЗС.

Отож, «тривожна» кнопка натиснута. Наряд прибув на місце події через три хвилини. Не забули хлопці і про засоби безпеки. Власне, як каже Василь Балог, спрацювали грамотно.

Варто зазначити, що кнопки «Термінового виклику поліції» призначені саме для захисту населення від вуличної злочинності. Тому, шановні краяни, якщо ви постраждали від дій зловмисника чи стали свідком правопорушення, не зволікайте. Заходьте до приміщення, де ви бачите наклейку «Терміновий виклик поліції» та негайно просіть натиснути «тривожну» кнопку. І вже через лічені хвилини ви отримаєте допомогу від поліцейських охорони.

 • Закарпатських поліцейських охорони перевірили на спритність
 • Закарпатських поліцейських охорони перевірили на спритність
 • Закарпатських поліцейських охорони перевірили на спритність
 • Закарпатських поліцейських охорони перевірили на спритність
«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події