На Закарпатті іноземець очолив фірму без дозволу на власне працевлаштування

Опубліковано: | Переглядів: 945
 • Поділіться із друзями:

Законодавством України передбачено, що іноземні громадяни та особи без громадянства мають право на працевлаштування у нашій державі.

inoz

Однак є певні особливості прийому на роботу  такої категорії осіб, зокрема існує чітко визначений порядок оформлення дозволу, затверджений відповідною постановою КМУ.

Такі юридичні «тонкощі», на жаль, не врахував громадянин Угорщини, коли став керівником ТОВ «Штад-Міш» у Виноградові. Вже будучи очільником цієї фірми, він прийняв на роботу головного бухгалтера, про що повідомив органи державної фіскальної служби, й одинадцятьом своїм працівникам виплатив зарплату за жовтень.

Та, як з’ясувалося, діяльність керівника фірми була незаконною, оскільки він не отримав дозволу на власне працевлаштування в Україні, порушивши вимоги ч.1.ст.42 Закону України «Про зайнятість населення». Під час проведення перевірки ТОВ «Штад-Міш», повідомив перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик, фахівці Управління виявили це  порушення і на підставі ч.5 ст. 53 ЗУ «Про зайнятість населення» на фірму накладено штраф у розмірі 29 тисяч гривень.

Як інформує Управління, представник підприємства, яка прийшла на розгляд справи, запевнила, що зараз триває процедура виготовлення дозволу на працевлаштування директора товариства, згаданого угорського громадянина.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події