Офіційна позиція Закарпатської митниці стосовно виявлення тютюнових виробів поблизу українського кордону

Опубліковано: | Переглядів: 941
 • Поділіться із друзями:

Нещодавно місцеві та низка центральних ЗМІ розповсюдили інформацію щодо виявлення фінансовою поліцією Словаччини в с. Лучки біля м. Міхаловце, за 40 км від кордону, на сільськогосподарській фермі, 145 тисяч блоків сигарет, а також вантажного транспортного засобу марки «Рено Магнум» державний номер АО0656АА з причепом АО5291ХХ.

1465422617_1465123375_04

Публікації містили також відомості про водія та його численні перетини державного кордону «порожняком» на цій вантажівці впродовж останніх двох місяців.

Читайте також: Водій затриманої словаками фури з контрабандними сигаретами за останні два місяці 17 разів перетинав українсько-словацький кордон «порожняком»

Опрацювавши вищенаведені відомості, було встановлено, що згідно з інформацією, наявною в облікових базах митниці, транспортний засіб з вищевказаними реєстраційними номерами, під керуванням громадянина Русина Михайла, перетнув митний кордон у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС впродовж 2016 року один раз, а саме – 19 грудня 2016 року.

В свою чергу, впродовж листопада поточного року сідельний тягач з реєстраційним номером АО0656АА без причепу виїжджав за межі митної території, під керуванням іншого громадянина, у одному випадку 2 листопада 2016 року та через тиждень в’їхав на митну територію України з причепом з реєстраційними номерами іноземної держави.

Окрім цього, слід зауважити, що причіп з реєстраційним номером АО5291ХХ перетинав митний кордон впродовж 2016 року 53 рази, з них – 27 у напрямку виїзду з України. Однак, під керуванням громадянина Русина Михайла цей транспортний засіб перетинав митний кордон у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС тільки один раз, і це так само відбулося 19 грудня 2016 року. У всіх інших випадках вказаний причіп слідував у складі з іншими сідельними тягачами під керуванням іншого водія, а попередній перетин кордону, у напрямку виїзду, датується тільки 31 жовтня 2016 року.

Коментуючи вищевказане, виконуючий обов’язки начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв повідомив: «Наразі, зважаючи на розповсюджену інформацію щодо можливого переміщення вказаною вантажівкою тютюнових виробів через митний кордон України та причетності до цього посадових осіб митниці, управлінню протидії митним правопорушенням доручено провести перевірку, про результати якої буде проінформовано громадськість. Невід’ємною частиною матеріалів цієї перевірки повинні стати висновки, зроблені правоохоронними відомствами Словаччини».

Також керівник митниці зазначає, що непідтверджена інформація, яка за своїм змістом мала б стати такою собі сенсацією, не перший раз зі швидкістю світла розповсюджується окремими ЗМІ, з метою дискредитації керівництва ДФС та територіального відомства. – Як на мене, переведення у політичну площину вирішення поточних питань, які виникали і до мого призначення, виникають та будуть, без сумніву, виникати й у майбутньому, у процесі повсякденної діяльності митниці, є неприпустимим явищем, – додав Станіслав Балуєв, інформує ДФС у Закарпатській області.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події