109656
13:25 4.072022

За тиждень на західному кордоні затримано 89 правопорушників

Події 1629

За минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули 563 тисячі осіб та 131 тисяча транспортних засобів.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 89 осіб. 52 з них намагались використати документи з ознаками підробки аби потрапити до суміжних країн через пункти пропуску. Усіх затриманих порушників було передано представникам національної поліції, відповідно до вимог чинного законодавства.

Ще 37 осіб спробували нелегально перетнути кордон в обхід визначених пунктів пропуску. На них складено матеріали про адмінправопорушення та передано до суду. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Крім того, зусиллями прикордонників за тиждень було припинено переміщення більше 28,8 тисяч пачок сигарет та понад 130 штук препаратів, які містять психотропні речовини. У пунктах пропуску виявлено предметів та товарів, прихованих від прикордонно-митного контролю, на суму понад 2.4 мільйона гривень.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне