108299
13:04 2.062022

На Закарпатті прокуратура через суд вимагає у товариства відшкодувати майже 400 млн грн збитків, завданих засміченням земель

Події 1105

Берегівська окружна прокуратура заявила позов щодо відшкодування 399 млн грн. Це – розмір завданої навколишньому природному середовищу шкоди внаслідок засмічення земель на території Берегівської громади.

Окружна прокуратура встановила, що підприємство за відсутності дозволу на розміщення побутових відходів здійснило засмічення земельних ділянок загальною площею 5,38 га. Це призвело до забруднення земельних ділянок марганцем, міддю, свинцем та цинком, що підтвердили висновки судової інженерно-екологічної експертизи.

За координації Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури позов подано до місцевого товариства в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та Берегівської міської ради.

Ухвалою суду вказану позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Водночас прокурори працюють і над притягненням директора товариства до кримінальної відповідальності за масштабне забруднення земель. Відповідне провадження вже на розгляді Берегівського районного суду.

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне