106715
15:55 29.042022

Державне лісове господарство на Закарпатті частково відшкодувало заподіяні збитки

Події 1363

У ході раніше проведеного планового заходу державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавств державним підприємством «Перечинське ЛГ» Державна екологічна інспекція у Закарпатській області виявила низку порушень: пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту, незаконну рубку дерев, пошкодження підросту віком 5 і менше як 5 років.

Відповідно до такс Інспекція розрахувала розмір шкоди заподіяної лісу, який склав 595 963 гривні. На зазначену суму було пред’явлено лісгоспу претензію для добровільного відшкодування. Згодом Ужгородська окружна прокуратура в інтересах Інспекції заявила позов про примусове стягнення зазначеної суми з ДП «Перечинське ЛГ», який Господарський суд Закарпатської області задовольнив у повному обсязі. Постановою Західного апеляційного господарського суду рішення було залишено без змін. Тож в грудні минулого року лісгосп частково виконав рішення суду і частину коштів сплатив до бюджету.

Станом на сьогодні державне лісогосподарське підприємство відшкодувало ще частину заподіяних державі збитків на суму 100 тисяч гривень.

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне