102431
17:59 16.012022

За минулу добу поліцейські Закарпаття здійснили понад 270 перевірок та склали більше 40 адмінматеріалів за порушення карантинних вимог

Події 3103

Впродовж дня рейдові групи, які здійснюють перевірки суб’єктів господарювання на території Закарпатської області склали понад 40 адмінпротоколів за порушення вимог карантину. Профілактична робота працівників поліції триває.

Щоденно у всіх районах Закарпаття працює від 15 до 19 мобільних рейдових груп, які стежать за дотриманням громадянами вимог карантину. Вчора, 15 січня, на території області у складі рейдових груп поліцейські перевіряли заклади торгівлі, ринки, заклади громадського харчування, побутового обслуговування населення тощо. Загальна кількість перевірених суб’єктів господарювання перевищила 270 закладів.

У результаті проведеної роботи, за добу працівники поліції склали понад 40 адміністративних матеріалів за статтею 44-3КУпАП, тобто порушення правил щодо карантину людей.

Заходи працівників поліції, в першу чергу, спрямовані на профілактичну роботу з населенням. Поліцейські проводять роз’яснювальну роботу як із адмінперсоналом закладів, так із покупцями товарів чи клієнтами закладів побутового обслуговування. Загалом із самого початку карантинного періоду поліцейські провели близько 8 тисяч профбесід із закарпатцями.

Водночас працівники поліції звертаються до краян із проханням бути відповідальними та берегти своє здоров’я.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпаття.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне