102392
15:02 15.012022

На Закарпатті розшукали зниклу 12-річну дівчинку

Події 1202

Неповнолітня мешканка Перечинщини не повернулася додому. Впродовж години після отримання повідомлення поліцейські розшукали дитину в її подруги. За невиконання своїх обов’язків батьки дівчинки понесуть відповідальність. Ситуацію в сім’ї з’ясовуватимуть ювенали та працівники соцслужб.

Вчора поліцейські Перечина отримали повідомлення про зникнення 12-річної дівчинки, яка проживає у селі поблизу Перечина. За словами заявника, дитина мала повернутися від батька, який проживає окремо, проте додому до матері не з’явилася, зв’язок із нею втрачено.

Отримавши від родичів необхідне орієнтування, працівники поліції одразу ж розпочали пошуки неповнолітньої. І вже майже за годину виявили дитину в межах населеного пункту, в якому вона проживає. Як з’ясували правоохоронці, дівчинка гостювала у своєї подруги, а додому не хотіла повертатися через конфлікт з матір’ю. Через те, що батьки дитини між собою не спілкуються, неповнолітня без їхнього відома змогла заночувати у подруги, нікого про це не повідомивши.

На батьків дівчинки вже складено адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Ситуацію в родині дитини вивчають працівники ювенальної превенції із залученням працівників соціальних служб та дитячого психолога, після чого буде прийнято рішення про місце подальшого виховання та проживання дівчинки.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпаття.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне