100448
10:01 3.122021

ДП «Великоберезнянське ЛГ» відшкодує майже 1 млн грн за шкоду заподіяну лісу

Події 1707

Позовну заяву Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до ДП «Великоберезнянське лісове господарство» про стягнення шкоди заподіяної лісу на суму 940524,08 гривень Господарський суд Закарпатської області задовольнив у повному обсязі.

За результатами планової перевірки ДП «Великоберезнянське ЛГ», яка проводилася у серпні 2019р., спеціалістами Інспекції зафіксовано ряд порушень: при розробці рубок пошкоджено дерева до ступеню припинення росту, пошкоджено природний підріст віком до 5-ти років, здійснено незаконну рубку дерев, крім того, очистку місць рубок проведено з порушенням вимог лісорубного квитка. Відповідно до затверджених такс було проведено розрахунок завданої лісовому фонду шкоди.

Оскільки лісове господарство жодним чином не відреагувало на претензії для добровільного відшкодування збитків, Інспекція змушена була звернутись до суду з відповідним позовом.

Господарський суд Закарпатської області постановив стягнути на користь держави з ДП «Великоберезнянське ЛГ» зазначені кошти. Шкода, заподіяна лісу, відповідно до вимог чинного законодавства, підлягає відшкодуванню до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів і використовується для фінансування заходів, спрямованих на охорону, збереження та відновлення довкілля.

 Про це інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне